Produkty
Imunotop - péče o zdraví

Imunitní systém není jen obranou proti nemocem, ale také systémem, kterým si naše tělo udržuje svou celistvost, funkci a vitalitu.

 
Naše firma je na trhu od roku 2002. Od té doby jsme prošli velkým vývojem a změnami. Jedno však zůstává stále stejné. Náš cíl - pomoci lidem předcházet zdravotním problémům a učit je v péči o zdraví.
Naše přípravky patří ke světové špičce. Výběr sortimentu pečlivě zvažujeme. Opíráme se o světové zkušenosti. V tomto trendu chceme pokračovat i do budoucna a nabídnout tu nejlepší a osvědčenou kvalitu v tomto odvětví. Produkty a jejich účinnost je podpořena klinickými testy. Bohužel aktuální legislativa Evropské unie nám nedovoluje téměř nic publikovat. 
 
Zákazník je pro nás na prvním místě a vždy se snažíme vyjít vstříc jakýmkoliv požadavkům. Vzděláváme se v oblasti výživy a integrativní medicíny, abychom mohli poradit a pomoci. Spolupracujeme s lékaři, kteří jsou k dispozici v poradně i pro Vás.
 
Námi nabízené produkty jsou čistě přírodní a bez genetické modifikace (GMO Free). Zaručujeme maximálni vstřebatelnost obsažených látek a rychlý nástup účinku.
 
Od roku 2006 provozujeme stránku a eshop www.prirodnilekarna.cz.
 
 
IMUNOTOP CZ s.r.o.
Vrchlického 961
500 02 Hradec Králové - Pražské předměstí
Tel. 495 582 080
Mobil: 724 154 377
INFO LINKA ZDARMA: 800 190 162
E-mail: imunotop@imunotop.cz
www.imunotop.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.