Imunotop - Pro kvalitnější činnost

ŐsiMagnesium

magnesium-oil-200-ml
Jsme výhradním dovozcem hořčíkových olejů pod značkou ŐsiMagnesium.
 
ŐSIMAGNESIUM je minerál, který je získáván z hloubky 1 500 - 2 000 metrů ze dna moře (Zechstein). Zechstein je staré moře skryté stovky metrů pod zemskou kůrou. Jeho poloha a skutečnost, že je chráněné před jakoukoliv formou moderních, negativních vlivů na životní prostředí, z něj dělá ten nejčistší zdroj chloridu hořečnatého, jak zůstal zachován ve svém skutečném energetickém stavu. Tento farmaceuticky čistý a vysoce energizovaný minerál je těžen pomocí moderních biotechnologických metod. 
 
Více o produktech se můžete dozvědět zde.
 
Hořčík je králem mezi minerály.
 

Jak hořčík doplnit?

Hořčík lze užívat vnitřně, tedy formou tablet či kapslí. Nejčastěji se v doplňcích stravy můžete setkat s těmito formami oxid (magnesium oxid), citrát (citronan hořečnatý) či laktát (magnesium lactate nebo mléčnan hořečnatý). Mnohem méně jsou dostupné kvalitnější formy hořčíku jako např. glycinát (bisglycinát hořečnatý), malate (malát hořečnatý) nebo treonát (magnesium L-threonate magtein).
 

Hořčík lze také doplňovat přes kůži. Vhodné jsou právě hořčíkové oleje.

Pokožka je v podstatě největším orgánem našeho těla. Často používáme slova jako "potřebuji, aby mi pokožka dýchala" apod. Podvědomě tedy cítíme, že je to i orgán celkem aktivní, i když k němu tak nepřistupujeme.
 
Pokožka má tři hlavní funkce:
  • regulace teploty
  • detoxikace
  • bariérová funkce
Stejně tak, jak pocením něco z těla vylučujeme, můžeme přes kožní aplikaci do těla něco dodat. Různé bylinné obklady či koupele tohoto využívají. Z vnějšího povrchu kůže se účinná látka dostane do lymfy, cévního systému a následně až do krevního oběhu. Bohužel to platí i třeba pro hliník, který se do těla dostává díky používání toxických deodorantů.
 
Kdy je transdermální aplikace účinnější než orální.
  • V případě chronických zánětlivých onemocnění střev. Lidem s těmito potížemi se vitamíny a minerály hůře vstřebávají a doplnění přes pokožku je smysluplnější.
  • Okamžitá úleva v případě křečí. Přímá aplikace na sval přinese rychlou úlevu. Lze jej aplikovat jak preventivně, tak akutně.
  • Při nespavosti z důvodu vnitřního napětí. V tomto případě je ideální masáž šíje pomocí tělového krému s melatoninem cca hodinu před spaním.
  • V těhotenství.
 
Podávání hořčíku přes kůži lze kombinovat s užíváním doplňků stravy s obsahem hořčíku.
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více informací | Rozumíme.