Imunotop - Pro kvalitnější činnost

Povídání o ImunoBranu

Můj kamarád Imunobran

Byla jsem takové to věčně nemocné dítě. Dnes už vím proč. Dítě somatizuje, co se děje v rodině. Dítě na to má radar. Něco nemůže rozdýchat, něco mu leží v žaludku, z něčeho se může pozvracet, z něčeho má strach a má anginu nebo se pomočuje ještě v 6 letech atd atd. Možná právě proto jsem se už jako dítě rozhodla stát lékařkou.
 
Svůj sen jsem si splnila. Ale i jako dospělá a lékařka, jsem stále byla velmi často nemocná. To už jsem somatizovala, co se dělo v mém životě, v mé rodině. I když se snažíme dělat vše jak nejlépe umíme, ovládají nás naše podvědomé programy. Dítě se opičí po svých rodičích. A i když se nám chování rodičů v dětství nelíbilo, děláme to v dospělosti často také tak. Není to tedy ani tak genetika, co nám působí nemoci, ale spíše to, že od svých rodičů přejímáme jejich myšlení, názory, postoje, jejich reakce na různé životní situace. Důsledkem toho jsou i podobné nemoci.
 

Dnes už i medicína ví, že za většinu našich nemocí může stres.

Jenže stres v nás nezpůsobuje to, co se kolem nás děje, co zažíváme, ale to, jak na to reagujeme. Co je pro jednoho katastrofa, druhý si ani nepovšimne.
ImunoBran aktualne
Cesta k uzdravení tedy vede přes změnu myšlení, postojů, změnu životního způsobu. A to není lehké. Zvyk je železná košile. přesto to jde. Pokud porozumíme tomu, co se nám v životě děje a proč se nám to děje, pokud se vnitřně rozhodneme pro změnu, je nám celý Vesmír ku pomoci.
Ale než uzdravíme  všechny naše vztahy, i sami k sobě, než odpustíme všem, i sami sobě, než přestaneme dělat domněnky a brát vše osobně, než začneme žít sen o nebi místo snu o pekle, můžeme využít všeho, co nám příroda nabízí (jsme její součástí) a být zdravější.
 

V hlavní roli imunitní systém

Na trhu je dnes celá rada doplňků stravy, které posilují imunitní systém. Např. různé východoasijské houby. Východní medicína s nimi má tisícileté zkušenosti. Já osobně mám v současné době nejlepší zkušenosti s Imunobranem. To je můj nejlepší kamarád. Bez něho nikam nejedu, mám ho stále v kabelce.
V dobách, kdy jsem byla ještě součástí klasické medicíny a byla jsem často nemocná, různé respirační infekty apod., užívala jsem různé imunomodulátory, bez efektu. Opakovaně jsem byla nucena užívat antibiotika. Nyní jsem už léta antibiotika nepotřebovala.
Extrakty z různých východoasijských hub lze brát preventivně, např. přes zimu jako prevenci chřipky i různých respiračních infektů nebo, obzvláště u starších lidí a u lidí, kteří mají větší dispozice k nádorovým onemocněním, i dlouhodobě.
 
To však neznamená, že bychom měli usnout na vavřínech a spoléhat se na „ houby„ a dál žít stejně hektickým a stresujícím životem. Berme to tak, že různé doplňky stravy, posilující imunitu, nám dávají šanci a čas „pracovat„ sami na sobě  a změnit svůj život.
 
Naslouchejme svému tělu a nemoci vnímejme jako dar naší duše, že se máme zastavit, podívat se na to, co děláme špatně. Nemoc nám ukazuje, že jsme sešli z cesty své duše.
Co je to nemoc ? NE-MOC, nemám moc nad svým životem, mám nemoc .
 
Tak buďme opět mocní, buďme sami sebou, radujme se ze života a buďme zdraví.
 
Přeji vám krásné dny a krásný život.
MUDr. Svatava Natarei Zatloukalová
Další aktuality
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více informací | Rozumíme.