Imunotop - Pro kvalitnější činnost

ImunoBran a dvě z nejčastějších otázek v poradně

Za poslední 3 měsíce se tyto dvě otázky opakovaly několikrát, jen pokaždé v trochu jiné podobě. Rozhodla jsem se, že je trochu rozepíšu, aby byla odpověď co nejpodrobnější.
 

Jak se ImunoBran odlišuje od ostatních přípravků na trhu?

Nevím, zda na tuto otázku budu schopna odpovědět objektivně, přeci jen jej prodáváme již přes 15 let a dalo by se říci, že k němu mám jistý "citový" vztah.
 
To čeho si na přípravku nejvíce cením já je, že účinná látka MGN3 je opravdu dobře klinicky a laboratorně zdokumentována a její účinky (i když je díky nařízení EU nesmíme publikovat) jsou skutečně prokázány. Díky tomu vím, jak přípravek v těle pracuje a co přesně dělá.
 
Co je však nejdůležitější, všechny testy, které kdy byly publikovány, byly provedeny na látce, která je obsažena v přípravku. To u mnohých preparátů říci nelze. Najdete např. spousty studií, které byly provedeny na účinnou látku, která se souhrnně nazývá beta 1/3 glukan. Nicméně víte opravdu co si pak kupujete? Vzhledem k tomu, že vím jaké preparáty se mnohdy na náš trh dostanou, je skutečnost tohoto testování pro mě velmi důležitá. ImunoBran patří mezi skutečně bezpečné doplňky stravy. Je to funkční potravina, žádný lék nebo léčivo. Doporučuji jej zařazovat hlavně do dietního plánu onkologického pacienta.
 
Dálší bonus je, že přípravek není živočišného původu. Důležité také je, že je dvousložkový. Je vyroben enzymatickým působením podhoubí houby Shiitake na směs rýžových otrub. Není to stejné jako když dáte do kapsle dvě různé byliny. Zde jsou látky připraveny tak, aby byl zajištěn maximální synergický účinek.
 
Prášková forma je velmi jednoduchá na zažívání.
 
Země původu je Japonsko, kde nejsou geneticky modifikované potraviny. Surovina je tedy čistá a GMO free. Nemluvě o kvalitě, kterou japonská výroba přináší.
 
 

Je ImunoBran vhodný i pro sportovce? Nemůže uškodit při dopingových zkouškách?

Přípravky pro vrcholové sportovce by měly splňovat nejvyšší kvalitativní parametry, proto je ImunoBran vhodným produktem. Předpokládá se, že pravidelné a přiměřené sportování příznivě ovlivňuje imunitní systém a jeho funkci. Po akutní fyzické zátěži však vzniká přechodná imunosuprese (tzv. imunosupresivní okno), které přetrvává přibližně 3 - 12 hodin. Při nedostatečné regeneraci může docházet k překrývání těchto otevřených oken, v jejichž důsledku se pak snižuje obranyschopnost organismu. Proto jsou sportovci často "na huntě", protože nemají čas zregenerovat.
 
Ze složení tablet i prášku je zřejmé, že ImunoBran neobsahuje zakázané látky a systém účinku je bezpečný. Funguje hlavně přes bílé krvinky.
 
Aktuálně toto odvětví více proklepáváme a zajišťujeme i možnost testování látky antidopingovou laboratoří, abychom měli 100% jistotu. Získané výsledky budeme publikovat.
Další aktuality
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. | Více informací | Rozumíme.